Firma ZENI MED rozpoczęła swoją działalność w roku 1990 od importu i sprzedaży narzędzi stomatologicznych NSK Nakanishi. Od samego początku swojej obecności na rynku Polskim, usługi ZENI MED zaczęli doceniać zarówno odbiorcy indywidualni jak też duże firmy stomatologiczne i medyczne.

Obecnie, ZENI MED zajmuje się zarówno importem sprzętu renomowanych producentów jak też jego sprzedażą na terenie Polski. Klienci firmy mogą realizować swoje zamówienia zarówno w hurcie jak i detalu. Główna siedziba firmy mieści się przy ulicy Żytniej 15 lok. 11 w Warszawie. 

Obecność ZENI MED na rynku cechuje przede wszystkim profesjonalizm. 

O zaufaniu jakim darzą ZENI MED jej partnerzy świadczy m.in. fakt, że NSK Nakanishi - japoński producent powszechnie używanego sprzętu stomatologicznego - powierzył ZENI MED funkcję autoryzowanego przedstawiciela w Polsce.

Posiadamy szeroki wybór narzędzi stomatologicznych, chirurgicznych, ginekologicznych i laryngologicznych.

Firma jest obecna na specjalistycznych targach branżowych. Nasze stanowiska znaleźć można m.in. na: Targach CEDE w Poznaniu oraz Krakdent w Krakowie.

Korzystając z sklepu internetowego, możecie Państwo zapoznać się z naszą szczegółową ofertą oraz złożyć interesujące Was zamówienie.